ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی گل گرام، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است، لطفاً آن را به دقت مطالعه فرمایید.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گل گرام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گل گرام تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

1- تعاریف

 

سایت ما: وب سایتی با نام گل گرام به آدرس www.GOLGRAM.com

فروشگاه: منظور فروشگاه اینترنتی گل گرام است که هدیه  قابل سفارشی‌سازی خود را برای خرید اینترنتی در ویترین سایت عرضه می‌کند.

محتوای سایت: شامل متن، عکس، فیلم محصولات و یا کلیه مقالات، مطالب و اخبار درج شده در سایت می‌باشد.

کاربر: هر فردی که از طریق آدرس سایت اینترنتی وارد سایت گل گرام شده باشد، کاربر تلقی می‌شود.

عضو: کاربری که به عضویت سایت درآمده است و می­تواند از مزایای عضویت سایت گل گرام شامل کوپن تخفیف، تخفیفات فصلی و … استفاده نماید.­

مشتری: به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش در گل گرام اقدام نماید.

سفارش : هدیه ای ، در سبد خرید قرار داده و قصد خرید آنها را اعلام می‌نماید.

(لازم به ذکر است کاربران گل گرام، اعضا و مشتریان محسوب شده و اعضاء گل گرام، مشتریان را نیز شامل می‌شوند)

2- حقوق کاربران، اعضاء و مشتریان و حفظ حریم خصوصی

 

گل گرام به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

همچنین گل گرام متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. حقوق مشتریان و نحوه حفظ حریم خصوصی آنها به شرح موارد زیر می‌باشد:

 

 1. کلیه اطلاعات مشتریان و اعضاء که از طریق سایت در اختیار گل گرام قرار می‌گیرد، بصورت کاملاً محرمانه نگهداری شده و گل گرام تمام سعی خود را برای محافظت از آن انجام خواهد داد. این اطلاعات تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد دیگر قرار نخواهد گرفت، مگر به درخواست مراجع ذی صلاح قضایی با ارائه مجوزهای لازم. گل گرام از این اطلاعات تنها برای تعامل بیشتر و سرویس‌دهی بهتر به مشتریان خود استفاده خواهد نمود.
 2. گل گرام دسترسی کارمندان خود به اطلاعات اعضاء را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با اعضاء دارند، دسترسی به اطلاعات مربوط خواهند داشت.
 3. چنانچه در فرم ثبت نام/ درخواست خدمات از كاربر درخواست وارد كردن اطلاعات حساس (همچون شماره كارت اعتباري يا شماره ملي) شده باشد، اين اطلاعات با استاندارد رمزگذاري حفاظت خواهد شد. در صفحات ايمن، مثل فرم درخواست خدمات، تصوير یک قفل را در قسمت نوار آدرس مرورگر وب خود مشاهده خواهيد كرد که به معنای استفاده از استاندارد SSL در ایجاد امنیت برای اطلاعات آن صفحه است. افزون بر این، ما سعی و توان خود را به کار می‌گیریم تا از اطلاعات اعضاء مان در حالت آفلاين نيز محافظت نماییم.
 4. کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده‌های گل گرام نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته شده است.
 5. کلیه اطلاعات مربوط به سیستم گل گرام در زیرساخت‌های محافظت شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.
 6. در صورت اختلال در سیستم زیر ساخت اینترنت کشور و به وجود آمدن مشکلات در فرآیند خرید، حقوق مشتریان بطور کامل محفوظ خواهد بود و وجوه معلق مسترد خواهد شد.

 

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم را به شما در استفاده از سایت اینترنتی گل گرام داده باشیم.

در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

3- مسئولیت ها و تعهدات کاربران، اعضاء و مشتریان برای استفاده از سایت

 1. هرگونه استفاده غیرمتعارف، غیرمجاز و غیرقانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی اعضا و سایر ضرر و زیان‌های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
 2. فروشگاه در قبال افشای اطلاعات اعضا در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.
 3. هنگامی که شما از خدمات گل گرام استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به گل گرام ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که گل گرام بصورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
 4. ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را به انجام برساند.
 5. مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیر این صورت مسئولیت بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می‌باشد.
 6. در صورت استفاده از هر یک از خدمات گل گرام، اعضاء مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده آنها است.
 7. انجام سفارش هدیه های گل گرام می‌بایست توسط اشخاص حقیقی بالای 16 سال به انجام برسد و در صورتیکه مشتریان از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند، می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
 8. شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت گل گرام وارد کرده اید. حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی‌باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.
 9. در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

4- حق مالکیت مادی و معنوی سایت

 

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به سایت گل گرام بوده و هرگونه کپی‌برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب غیرمجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گل گرام، مانند متن، گرافیک ، مدل های هدیه ها، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گل گرام جزئی از اموال گل گرام محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گل گرام است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گل گرام محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط گل گرام و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار گل گرام است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای گل گرام محفوظ است.

5- اختیارات گل گرام

 

 1. گل گرام همواره خود را مجاز و مختار می‌داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر در سیاست‌ها، حقوق و قوانین و محتوا اقدام نماید.
 2. سایت ما ممکن است در طول سال برای مدتی (عموما بسیار کوتاه) جهت تعمیرات از دسترس خارج گردد که این مسئله جزء حقوق سایت می‌باشد و از قبل به اطلاع اعضا خواهد رسید.

6- قوانین مرتبط با سفارش کارت

 

کاربران برای مشاهده و دریافت اطلاعات، ملزم به ثبت نام در سایت نمی‌باشند، اما در صورت ثبت‌نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به ورود اطلاعات نمی‌باشند، می‌توانند از مزایای آن از جمله آگاهی از فروش‌ها و تخفیفات ویژه بهره‌مند شوند. با ثبت این اطلاعات، کاربران ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد سایت، به ما اختیار می‌دهند تا جهت برقراری ارتباط مورد استفاده قرار گیرند.

 

1

8- پایگاه رسمی گل گرام

 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.GOLGRAM.com است. وب سایت گل گرام هیچگونه سایت اینترنتی با آدرس دیگری نداشته و همچنین، هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون   Yahoo Messenger  یا MSN Messenger و غیره ندارد، مگر اینکه در صفحه تماس با ما و یا در قسمت پایین صفحه اصلی سایت درج کرده باشد و لینک آنرا قرار داده باشد. کاربران نیز جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

همچنین گل گرام در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی گل گرام اطلاع دهید.

 

در پایان لازم به ذکر است گل گرام همواره خود را ملزم به رعایت حریم شخصی شما می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید